
StartUp Nijmegen
StartUp Nijmegen: Ruimte De Vereeniging
13 mei (09:00 uur)
13 mei (10:30 uur)
“Begrijpen ze het wel? Is het interessant genoeg? Klinkt het wel zoals ik het bedoel?”
Iedereen die weleens heeft gepresenteerd, herkent de spanning van tevoren. Je staat klaar met de klikker in je hand en het verhaal in je hoofd. En toch duikt er ineens twijfel op.
Want presenteren begint zelden op een podium.
Het begint vaak in een klein moment waarop iemand vraagt:
“En… wat doe jij eigenlijk?”
Tijdens de inspiratiesessie van Presenters Lab gaan we niet weg van dat gevoel, maar gebruiken we het juist als brandstof. Voor iedereen met een boodschap. Of je nu op een podium staat, in een overleg zit, bij de koffieautomaat iets belangrijks wilt zeggen of op een verjaardag iets vertelt over je werk.
Want een goed idee verdient meer dan een uitleg die niemand onthoudt.
In 90 minuten krijg je de ruimte om te experimenteren als je dat wilt. Lekker interactief, met korte oefeningen en momenten die je letterlijk en figuurlijk in beweging zetten. Liever alleen luisteren? Minstens net zo waardevol.
Al ruim twintig jaar inspireert, traint en coacht Mark mensen. Van intieme settings tot in conferentiezalen. Met ervaring in 25 landen spreekt hij moeiteloos de taal van zijn publiek en ziet hij wat iemand nodig heeft om te durven.
Hij combineert scherpe observaties met een speelse aanpak. In zijn sessies mag je proberen, struikelen, lachen en ineens ontdekken: “Hé… ik sta er gewoon.”
Geen ervaring nodig. Wel een boodschap.
Deze workshop wordt mede mogelijk gemaakt door Unity Agency – onze partner in het bouwen van betekenisvolle communities. Unity Agency is een gepassioneerd communitybureau dat merken helpt om echte verbinding te maken met hun doelgroep – zowel online als offline. Met strategische communicatie, de juiste content en evenementen creëren zij betrokkenheid die verder gaat dan cijfers. Dankzij hun support kunnen wij als Startup Nijmegen blijven investeren in workshops die ondernemers écht verder helpen. Meer weten over Unity Agency? Neem een kijkje op unityagency.com.
13 mei 2026
Inloop: 08:45 uur | Start: 09:00 uur | Einde: 10:30 uur
StartUp Nijmegen | Stationsplein 26 | 6512 AB Nijmegen
Het volgen van de workshop is volledig gratis, voor iedereen. Dus ook voor (startende) ondernemers die niet aangesloten zijn bij StartUp. Wil je als student van het ROC, HAN of RU meedoen? Vermeld dan onder het kopje “organisatie” jouw opleiding.
Bij afmeldingen korter dan 24u van tevoren brengen we echter tien euro (ex. btw) in rekening.
Ook eens ervaren hoe het is bij StartUp Nijmegen? Kom langs voor kennismaking om de sfeer en een bak koffie te proeven. Bevalt het goed, dan mag je het nog beter ervaren tijdens een gratis proefzitdag.

Stationsplein 26
6512 AB
Nijmegen
Neem contact op:
[email protected]
06 - 109 4444 0
Gerealiseerd door: Digishock