
24 februari (16:30 uur)
24 februari (19:30 uur)
Na een reeks succesvolle edities is het dinsdagavond 24 februari weer tijd voor een nieuwe Collegetour van StartUp Nijmegen. En deze wil je niet missen!
Deze editie gaan we in gesprek met Marie Cecile Oosterhout en Tessa Benders van BEP Nijmegen. Twee gedreven professionals die je meenemen in hun persoonlijke én professionele reis. Hoe bouw je aan impact? Welke keuzes maken écht het verschil? En wat kom je onderweg tegen als ondernemer en professional? Reken op eerlijke verhalen, herkenbare struggles en waardevolle inzichten waar je direct iets aan hebt.
De avond wordt gehost door Sabien Kuster, die als moderator zorgt voor scherpe vragen, een fijne flow én volop ruimte voor interactie. Natuurlijk is er alle gelegenheid om zelf vragen te stellen en mee te denken.
Of je nu student bent, net gestart bent met ondernemen of gewoon nieuwsgierig bent naar groei, impact en ondernemerschap: deze Collegetour is voor jou!
Laat je inspireren, stel je vragen en ga naar huis met nieuwe energie ⚡️
24 februari 2026
Inloop: 16:30 uur | Start programma: 17:00 uur | Borrel: vanaf 18:15 uur
Volgt nog!
Ook eens ervaren hoe het is bij StartUp Nijmegen? Kom langs voor kennismaking om de sfeer en een bak koffie te proeven. Bevalt het goed, dan mag je het nog beter ervaren tijdens een gratis proefzitdag.

Stationsplein 26
6512 AB
Nijmegen
Neem contact op:
[email protected]
06 - 109 4444 0
Gerealiseerd door: Digishock